نام زیرپورتال : زنجان
اخبار

1396/7/19 چهارشنبه

برگزاری ششمین جلسه کارگروه توسعه مدیریت اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان زنجان

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان زنجان ششمین جلسه کارگروه توسعه مدیریت روز سه شنبه مورخه 1396/7/18 با حضور ابوالفضل عباسچیان نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی ، معاون توسعه مدیریت و منابع، نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی، اعضای تیم ارزیابی عملکرد، و کارمندان منتخب معاونت ها ودیگر اعضای کارگروه توسعه مدیریت در سالن جلسات اداره کل برگزار شد.
 در این جلسه عباسچیان از تلاش همه همکاران بابت کسب عنوان دستگاه نخست و برتر در ارزیابی عملکرد سال 95 جشنواره شهید رجایی توسط اداره کل امور اقتصادی و دارایی در استان  تشکر نموده و این موفقیت را حاصل تلاش همکاران دانستند.
نماینده وزیر اظهار داشت، با توجه به ظرفیت ها و توان مجموعه انتظار برای سال 96 بیشتر است و باید تلاش کنیم که به توفیقات بیشتری در همه حوزه ها دست یابیم.
درادامه جلسه  عبادی دبیر کارگروه توسعه مدیریت با بیان این موضوع که کلیه اقدامات و فعالیت ها در سال گذشته براساس نقشه راه توسعه مدیریت و در قالب وظایف کمیته های عمومی و تخصصی زیرمجموعه کارگروه توسعه مدیریت سازماندهی و برنامه ریزی شده افزودکه ما برای تحقق اهداف سازمانی اقدام به تیم سازی وایجاد شبکه نمودیم.
معاون توسعه مدیریت و منابع ادامه داد،همکاران براساس توانمندی و علائق عضو این کمیته ها شده اند و برنامه عملیاتی کمیته ها جهت تحقق اهداف و انجام وظایف تدوین و تصویب گردیده و اقدامات به طور مداوم مورد رصد و پایش قرار می گیرند.
وی با اشاره به انجام فرایند ارزیابی عملکرد اداره کل در دو گام گفتند عملکرد اداره کل در سال 1395 نیز همانند سال گذشته در ابتدا توسط وزارت متبوع و سپس توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی مورد ارزیابی قرار گرفته است.
عبادی، تعالی سازمانی را هدف اداره کل دانسته و بر لزوم توجه هرچه بیشتر به توانمندسازها ( مدیریت رهبری، آموزش، منابع و فرایندها) به عنوان مشخصه های عملکرد تأکید نمودند.
در ادامه جلسه گزارش تحلیلی در خصوص محورهای ارزیابی عملکردسال 1395 اداره کل ارائه گردید
.در پایان جلسه با اهدای لوح از تلاش اعضای تیم ارزیابی عملکرد اداره کل و نیز کارمندان منتخب معاونت های اقتصادی، نظارت مالی و توسعه مدیریت و منابع قدردانی شد.
 

 

عكس هاي مرتبط :
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد
^