اخبار

1396/7/16 يكشنبه

برگزاری مراسم تکریم و معارفه سرپرست جدید بانک ملی اداره امور شعب استان زنجان

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی زنجان مراسم تکریم و معارفه سرپرست جدید بانک ملی اداره امور شعب استان زنجان با حضور دکتر نیک سرشت معاون اقتصادی و توسعه منایع انسانی استانداری، حسین خانی مدیرکل دفتر هماهنگی اقتصادی استانداری ، بیات فرماندار شهرستان زنجان و جمعی از اعضا و روسای شورای هماهنگی مدیران استانی، مدیران عضو کمیسیون هماهنگی بانکهای استان و جمعی از همکاران بازنشسته و شاغل برگزار گردید.
در ابتدای مراسم کوروش معالی رییس مدیریت شعب بانک ملی ضمن قدردانی از حاضرین در جلسه و تشکر از حسن نظر مدیریت محترم بانک ملی با اشاره به عملکرد بانک ملی اظهار نمود، بی شک بدون همراهی مدیران در سازمان های مختلف و نمایندگان مجلس و بانک ملی ومسئولین استانی چنین موفقیتی حاصل نمی شد.
معالی عنوان نمود، با کمک این بزرگواران بانک ملی استان درطرح رونق اقتصادی به همراه سایر بانکهای عضو کمیسیون هماهنگی جزء استانهای موفق بوده و با تعقیب سیاستهای بانک مرکزی امسال نیز با جدیت بیشتر این مهم ، دربحث اشتغال- پرداخت تسهیلات کمیته امداد و بهزیستی و مقاوم سازی مسکن روستایی و غیره موجب موفقیت بیش از پیش شبکه بانکی استان خواهد بود.
سپس فتحی بیرانوند مدیر امور شعب منطقه یک اظهار داشت که درسال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال، بانک ملی تمام همت خود را صرف اجرایی کردن منویات مقام معظم رهبری خواهد کرد و این یکی از تأکیدات مقام محترم عامل بانک در مجلس و مراسم های مختلف برگزار شده با همکاران نیز می باشد.
مدیر امور شعب منطقه یک ادامه داد، منابع بانک به مشتریان وسپرده گذاران تعلق داشته  و میزان آن نیز محدود می باشد و هرچقدر بتوانیم این منابع را بهتر تخصیص دهیم و در مدت زمان کوتاه باز گردانیم کمک شایانی به  چرخه گردش پول در کشور کرده ایم که این مهم از اهداف بانک ملی می باشد.
 
وی خاطر نشان کرد، 2% ازمجموع تسهیلات بانک ملی ایران در استان زنجان پرداخت شده است واز مسئولین استانی درخواست نمود از طریق تریبونهای رسمی برای بازگشت مجدد این تسهیلات در راستای کمک به چرخه تولید و اشتغال مساعدت نمایند.
در ادامه نیک سرشت معاونت محترم هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری زنجان ضمن تشکر از حاضرین در جلسه از زحمات کوروش معالی تشکر نموده و آرزوی توفیق و سلامتی در امور فردی و کاری برای ایشان نموده و انتصاب طاهری به عنوان ریاست اداره امور شعب استان زنجان را تبریک گفتند.
نیک سرشت در ادامه ضمن برشمردن خصوصیات فردی کوروش معالی و اقدامات برجسته ایشان عنوان نمودند که هدف از تشکیل این گونه جلسات این است که بتوانیم خصوصیات نیک افراد را بیان کنیم و از مدیران بخواهیم که به این خصوصیات پایبند بوده تا بتوانیم با همکاری هم به کمک مردم و نظام بیاییم.
 
در ادامه جلسه حسین بارانی معاونت منابع انسانی بانک ملی با بیان اهداف بانک درخصوص جذب منابع ، تخصیص منابع، وصول مطالبات و کسب سود و صدور ضمانت سخنانی ایراد نمود
بارانی با اشاره به تغییر نام اداره کارگزینی به اداره سرمایه انسانی ابراز داشتند که یکی از با ارزش ترین سرمایة سازمانها وجود همین منابع انسانی می باشدکه موجبات تولید فکر و اندیشه ، ریشه های معنوی ، شکوفایی و به ثمر رسیدن فعالیتهای سازمانها می باشد.
  وی ادامه داد،در راستای تکریم و ارج نهادن به نظرات و عقاید همکاران، نظام پیشنهادات ایجاد شده و ممکن است یک ایده کوچک ولی با ارزش درخصوص مدیریت ایجاد منایع یاکاهش هزینه ها پیشنهاد شود تا با بهره گیری از آن موجبات ارتقاو تحول در سازمان گردد.
در ادامه جلسه آقای طاهری رییس جدید اداره امور شعب زنجان نیز با تشکر از حاضرین در جلسه ابراز امیدواری کردند که با همت و تلاش همکاران بانک ملی استان زنجان بتواند به اهداف تعیین شده دست یابد.
در پایان این مراسم سید احمد طاهری به عنوان رئیس جدید اداره امور شعب بانک ملی استان زنجان معرفی و از کوروش معالی تجلیل شد.
 
 
 

 
 
 
 

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد
^